Dla osób i firm kompleksowo poprowadzimy sprawy na etapie sądowym i ugodowym.

Zajmiemy się pisanie pism sądowych, reprezentacją przed Sądem czy też zawieraniem umów ugodowych. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na każdym etapie postępowania. Zapewniamy stałą, kompleksową opiekę prawną. Sprawy o odszkodowania, cywilne, gospodarcze czy „budowlanka” to nasza codzienność. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, chętnie pomożemy Ci w każdej sprawie, mieszczącej się w wyżej wymienionych gałęziach prawa.

Dla kogo odszkodowanie ?

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane w wypadkach drogowych, które go nie spowodowały. W przypadku śmierci w wypadku samochodowym odszkodowanie lub zadośćuczynienie należy się najbliższej rodzinie.

Dla kogo odszkodowanie ?

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane podczas wykonywania obowiązków w pracy, jeżeli wypadek powstał z powodu niezapewnienia przez pracodawcę bezpiecznych i higienicznych warunków.

Dla kogo odszkodowanie ?

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby, które w wyniku błędu medycznego doznały uszczerbku na zdrowiu lub których schorzenie nie zostało poprawnie rozpoznane.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami