Nasza kancelaria prawno-odszkodowawcza we Wrocławiu posiada ponad 11 lat doświadczenia w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Kompleksowo poprowadzimy sprawę o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę tak na rzecz poszkodowanych jak i osób im bliskich.

Będąc kancelarią radców prawnych będziemy Cię reprezentować przez cały proces likwidacji szkody tak na etapie polubownym jak i sądowym. 

Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, radcami prawnymi i adwokatami. Kompleksowe i indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala nam na trafną ocenę doznanych obrażeń ciała i szkód rzeczowych. 

Ponad 75% spraw udaje nam się z sukcesem zakończyć na etapie przedsądowym.

Nasza kancelaria odszkodowawcza dotychczas uzyskała jedno z najwyższych odszkodowań i najwyższą rentę w Polsce za ból i cierpienie.

Działamy na terenie całej Polski. 

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.

Szkody komunikacyjne

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane w wypadkach drogowych, które go nie spowodowały. W przypadku śmierci w wypadku samochodowym odszkodowanie lub zadośćuczynienie należy się najbliższej rodzinie.

Wywłaszczenia

Dla kogo odszkodowanie ?

Za nieruchomość wywłaszczoną, której własność przeszła na rzecz Skarbu Państwa lub jednostki samorządu terytorialnego, właściciel nieruchomości musi otrzymać słuszne odszkodowanie.

Wypadki w pracy

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane podczas wykonywania obowiązków w pracy, jeżeli wypadek powstał z powodu niezapewnienia przez pracodawcę bezpiecznych i higienicznych warunków.

Oszustwa/niewykonanie umów

Dla kogo odszkodowanie ?

Każdy kto został oszukany, poniósł szkodę lub doznał innej straty, może domagać się tak odszkodowania jak i zadośćuczynienia.

Błędy medyczne

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby, które w wyniku błędu medycznego doznały uszczerbku na zdrowiu lub których schorzenie nie zostało poprawnie rozpoznane.

Wypadki w rolnictwie

Dla kogo odszkodowanie ?

Odszkodowanie za wypadki w rolnictwie przyznawane są osobom, które uległy wypadkowi w związku z pracą wykonywaną w gospodarstwie rolnym.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami