Kompleksowo poprowadzimy sprawy na etapie sądowym i ugodowym.

Sporządzamy pisma sądowe, reprezentujemy przed sądem czy też pomożemy zawrzeć ugodę. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na każdym etapie postępowania. Zapewniamy stałą, kompleksową opiekę prawną. Sprawy o odszkodowania, cywilne, administracyjne, gospodarcze czy „budowlanka” to nasza codzienność. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu chętnie pomożemy Ci w każdej sprawie, mieszczącej się w wyżej wymienionych gałęziach prawa.

Nasza kancelaria pomoże w założeniu firmy czy też jej zamknięciu. Oferujemy też stałą opiekę prawną w postępowaniu upadłościowym.

Nasza oferta skierowana jest dla dużych korporacji, mniejszych przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

Oszustwa/niewykonanie umów

Dla kogo odszkodowanie ?

Każdy kto został oszukany, poniósł szkodę lub doznał innej straty, może domagać się tak odszkodowania jak i zadośćuczynienia.

Wypadki w pracy

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane podczas wykonywania obowiązków w pracy, jeżeli wypadek powstał z powodu niezapewnienia przez pracodawcę bezpiecznych i higienicznych warunków.

Szkody komunikacyjne

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane w wypadkach drogowych, które go nie spowodowały. W przypadku śmierci w wypadku samochodowym odszkodowanie lub zadośćuczynienie należy się najbliższej rodzinie.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami