Tracisz ukochany dom, ulubioną działkę czy inną nieruchomość ? Nie jesteś pewien czy proponowana kwota wywłaszczenia oraz warunki są adekwatne do poniesionej przez Ciebie straty?

Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii w Polsce, która posiada duże doświadczenie w sprawach wywłaszczeniowych. Dla naszych klientów uzyskaliśmy wielomilionowe odszkodowania.

Oferujemy obsługę prawną w sprawach o wywłaszczenie pod drogi lub inne cele publiczne. Uczestniczymy w rokowaniach jak i reprezentujemy klientów w  postępowaniu wywłaszczeniowym wszczętym z urzędu lub na wniosek.

Działamy na terenie całego kraju. 

Wszelkie straty muszą być wyrównane, odszkodowanie najwyższe i  w 100% pełne – to dewiza naszego podejścia

Szkody komunikacyjne

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane w wypadkach drogowych, które go nie spowodowały. W przypadku śmierci w wypadku samochodowym odszkodowanie lub zadośćuczynienie należy się najbliższej rodzinie.

Wypadki w pracy

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane podczas wykonywania obowiązków w pracy, jeżeli wypadek powstał z powodu niezapewnienia przez pracodawcę bezpiecznych i higienicznych warunków.

Błędy medyczne

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby, które w wyniku błędu medycznego doznały uszczerbku na zdrowiu lub których schorzenie nie zostało poprawnie rozpoznane.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami