Rozwód, prawa rodzicielskie, alimenty, czy podział majątku – z adekwatną delikatnością, a równocześnie skutecznie doprowadzimy sprawę do końca. W momencie trudnego rozstania poprowadzimy Twoją sprawę, mając na szczególnym względzie dobro Twoje i Twoich najbliższych.

Kolejną z dziedzin prawa, którą się zajmujemy jest prawo spadkowe. Jest ono niejednokrotnie trudne ze względu na zawiłą treść oraz silne emocje towarzyszące stracie bliskiej osoby. Nie musisz jednak działać sam. Uzyskamy dla Ciebie spadek  z dziedziczenia ustawowego czy też testamentowego.

Pamiętaj, że ważne też są testamenty ustne, na podstawie których możesz  odziedziczyć spadek.

Kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych postępowań o stwierdzenie praw do spadku po zmarłym.

Ponadto, gdy będzie to możliwe, wywalczymy dla Ciebie należny Ci zachowek.

Oszustwa/niewykonanie umów

Dla kogo odszkodowanie ?

Każdy kto został oszukany, poniósł szkodę lub doznał innej straty, może domagać się tak odszkodowania jak i zadośćuczynienia.

Błędy medyczne

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby, które w wyniku błędu medycznego doznały uszczerbku na zdrowiu lub których schorzenie nie zostało poprawnie rozpoznane.

Szkody komunikacyjne

Dla kogo odszkodowanie ?

O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby poszkodowane w wypadkach drogowych, które go nie spowodowały. W przypadku śmierci w wypadku samochodowym odszkodowanie lub zadośćuczynienie należy się najbliższej rodzinie.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami